ZADZWOŃ DO NAS: +48 798 373 664 | Pon. - Pt: 9:00 - 18:00 / Sb: 10.00 - 15.00

Brak produktów w koszyku.

OD NATURY

dla Ciebie

Rodzina, pasja do zdrowej żywności, natura – to liczy się najbardziej „W MAZURSKIM GAJU”.

To, co robimy, sprawia nam ogromną frajdę i przyjemność. Chociaż jest to ciężka praca, to efekty, jakie dzięki niej uzyskujemy, warte są każdego poświęcenia. Chcemy, aby wszyscy mogli spróbować prawdziwej żywności – pełnej wartości i smaku. Każdy produkt, jaki znajduje się naszym sklepie, jest przez nas doglądany od momentu zasiania do zbiorów. Spróbuj, jakie cuda czekają na Ciebie „W MAZURSKIM GAJU”.

Mamy niezwykłe szczęście, że nasze gospodarstwo znajduje się na terenach wolnych od zanieczyszczeń i hałasu. Dzięki temu nasze uprawy i przyjaciele z pasieki mogą rozwijać się w nieskazitelny sposób. Pomagamy im swoimi rękami, ale nie popędzamy natury. Nie musimy stosować chemicznych środków, więc nasze produkty są w pełni ekologiczne.

Zespół

Poznaj nas bliżej

Mazurski Gaj tworzy rodzina – Mariola, Paulina, Mariusz i Andrzej. Każde z nas odnalazło w gospodarstwie swój własny kawałek nieba. Nasza praca świetnie się uzupełnia, dlatego to, co trafia do Twojego domu, jest tak wyjątkowej jakości.

Mariola

To dzięki niej powstał Mazurski Gaj. Od zawsze zakochana w naturze i jej darach. Ma głowę pełną pomysłów, które przekłada na tworzenie przepysznych, unikatowych wyrobów.

Paulina

Zawsze wesoła i chętna do pomocy. Uwielbia kontakt z klientami i sprawia, że realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zamówień jest czystą przyjemnością.

Mariusz

Wraz z Andrzejem, który uciekł przed obiektywem, to nasi nadworni pszczelarze – jesteśmy pewni, że potrafią rozmawiać z pszczołami. Dzięki nim, miód z naszej pasieki jest tak wyjątkowy i dopracowany w każdym szczególe.